Obserwatorzy

wtorek, 28 czerwca 2011

Pingwinek, słoneczko, księżyc i inne drobiazgi.

Dawno nic nowego nie pokazywałam, bo wydaje mi się, że przy innych blogowiczkach to ja jestem za słaba, żeby czymś się chwalić. Wreszcie zdecydowałam, że jednak coś pokażę. Zrobiłam pingwinkowi kolegę.
                                     


Z pingwinkami to jest cała historia, bo mam zamiar zacząć robić według wzorów z bloga http://wolfdreamer-oth.blogspot.com/ ,córka pomogła mi przetłumaczyć z j. angielskiego, więc w najbliższym czasie zaczynam. Muszę tylko skończyć pandę, którą zaczęłam też dla mojej córki. Panda ma już głowę i tułów, oczy i jedno ucho. Wcześniej zrobiłam sobie pokrowiec na komórkę.

W tak zwanym międzyczasie zrobiłam kilka kwiatków, ale miałam mało włóczki w tym kolorze, więc dorabiam więcej innym kolorze i coś z tego zrobię, ale jeszcze nie wiem co to będzie.Kwiatki wyglądają tak.
Moja córka Monika prosiła mnie o breloczek do komórki, więc zrobiłam słoneczko i księżyc, a ona doszyła im oczka, rumieńce i buźki. A efekt jest taki.Ja natomiast ostatnio dostałam od Moniki na imieniny wyhaftowaną przez nią serwetkę, jest cudna, zresztą sami oceńcie, zaznaczam, że Monika dopiero kilka tygodni temu zaczęła haftować, więc to jeszcze tym bardziej należy docenić.

Na razie to tyle na dzisiaj, postaram się jak najszybciej pokazać pandę i pingwiny. A może ktoś podsunie mi pomysł co zrobić z kwiatków? Wszystkie pomysły głęboko rozważę.