Obserwatorzy

sobota, 17 grudnia 2011

Tydzień do Świąt

Mamy tydzień do świąt a ja jeszcze nic nie przygotowałam oprócz dekoracji, ale już kończę zostało mi jeszcze kilka do zrobienia na prezenty. Dzisiaj przedstawiam kolejne wytwory moich rąk, a ostanie pod koniec tygodnia.Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających. Dobranoc. Miłej niedzieli.

poniedziałek, 12 grudnia 2011

Święta, kolejne ozdoby.

Witam!
Święta coraz bliżej, czasu coraz mniej. Ja nadal robię ozdoby, a powinnam zabrać się za porządki. Może pod koniec tygodnia coś mi się uda zrobić. Dzisiaj oprócz ozdób jakie wykonałam pokażę też co dostałam od córki. Własnoręcznie przez nią wykonany igielnik i zakładka do książki. Moja córka Monika je bardzo zdolna i również prowadzi blog ze swoimi pracami, serdecznie polecam http://odrobinaslonca.blogspot.com/

A oto moje wyroby.A to moje prezenty

Na dzisiaj to wszystko. Zapraszam na następne odsłony wkrótce. Miłego wieczoru.

środa, 7 grudnia 2011

Następne bombki.

Witam!

Zapraszam do obejrzenia kolejnych bombek. Oplatana sznurkiem zrobiona przez moją córkę Monikę ma średnicę 20 cm.

Druga w kwiatki też ma średnicę 20cm. Tę zrobiłam sama.


Kolejną bombkę w moim ukochanym stylu na karczocha, również wykonałam jak zwykle sama.Zapraszam wkrótce na kolejne ozdoby świąteczne.

poniedziałek, 5 grudnia 2011

Kolejne wytwory mojej fantazji.

Witam serdecznie!

Przedstawiam Państwu moje kolejne ozdoby świąteczne. Anioł , Mikołaj i bombka już podobne były, ale te trochę się różnią od poprzednich, ponieważ jak to bywa w ręcznej robocie zawsze coś wyjdzie inaczej, albo świadomie się modyfikuje, żeby nie było nudno. Bombka jest duża, ma 20 cm. średnicy i może wisieć lub być położona na podstawce. Może być prezentem lub dekoracją. Tak samo figurki Anioła i Mikołaja, można kogoś obdarować lub wkomponować w dekorację świąteczną. Jeśli komuś podobają się moje wyroby i chciałby je mieć, proszę o kontakt na maila. Wkrótce będą nowe prace, zamieszczę je jak tylko będą gotowe. Serdecznie zapraszam. 


Mikołaj - karczoch

Anioł - karczoch

Bombka dwustronna - karczoch