Obserwatorzy

niedziela, 1 maja 2011

Pierwsze spotkanie


Witam!
Witam w moim nowym blogu. Jest to mój drugi blog, postanowiłam założyć go, ponieważ lubię robótki ręczne i chcę się nimi cieszyć w szerszym gronie. Mój pierwszy blog dotyczy bardziej mojej choroby, jak sobie z nią żyję i tego co robię w wolnych chwilach, czyli między innymi pokazuję tam również moje prace rękodzielnicze. Myślę jednak, że osoby zainteresowane robótkami rzadko tam zajrzą, bo trudno domyśleć się, że tam akurat znajdą coś z rękodzieła, bo tytuł tego nie odzwierciedla. Ostatnio bardzo zajmują mnie prace w stylu "karczoch" porobiłam kilka jajek styropianowych tą metodą, a w najbliższym czasie planuję zrobić bombki na choinkę i różne przedmioty jako dekoracje do regału lub przeznaczone na prezenty. Lubię też szydełkować, ale jak już pisałam karczochy opanowały mój czas całkowicie i praktycznie nie mam kiedy robić czegoś innego. Moje niektóre jajeczka powędrowały już do różnych osób, rodziny i znajomych, a nawet kilka udało mi się sprzedać.
Jeśli komuś przypadną do gustu i chciałby, żebym wykonała je dla niego proszę o kontakt na maila. Oczekuję na propozycję.
A o to kilka z moich prac:

1 komentarz:

  1. Witam serdecznie. Piękne prace. Karczochów nigdy nie próbowałam robić ale bardzo podoba mi się ta metoda. A tu na tych stronach widać ,że ma Pani nieograniczoną wyobraźnię i złote ręce .... Wspaniale! Ciepło pozdrawiam z Pułtuska - Monika

    OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA KOMENTARZ